Reference

Iva

"Já se fotím, ty se fotíš, on se fotí, my se fotíme ... u Petry Kučerové. Petra Vám otevře srdce a Vy najednou nepochybujete o tom, že jste krásní uvnitř i navenek a že stojí za to, tu krásu zaznamenat. Cvaknutím spouště se Váš obraz potká s věčností v optice objektivu. Můžete jej tak uchovat pro sebe i příští generace."

Věrka

"Na fotky jsem se moc těšila a všem se moooc líbí. Když jsem je ukazovala rodičům, tak se táta dojetím rozbrečel. Ještě jednou děkuji a doufám, že časem zase nějaké focení naplánujeme."

Mirka

"Focení s Péťou není jen tak obyčejné focení. Je to krásný den s prima člověkem a terapie v jednom. Péťa má dar vidět v člověku to krásné, co v sobě má a dokáže to z člověka dostat ven a z fotek to pak všechno vyzařuje."

Lucka

"Při focení s Petrou mám dva krásné zážitky, první přichází na začátku při focení - trochu blbnutí a experimentování a ten druhý, když dostanu fotografie. Pocit radosti z výsledku uvnitř mě zůstává i několik dní. Když se chci v běhu života něčím potěšit, otevřu album."

Zuzka

"Nikdy nezapomenu na tu první reakci a ten pohled mé dcerky, když se podívala na svou fotku od tebe a já jsem viděla jak je šťastná a sama sobě se moc líbí. Velké díky. Děláš to úžasně a dělej to dál!"

Míša

"Péťo, tvé fotografie jsou velice krásné, dýchají na mne originalitou a velikým citem pro umění. Po zkušenostech s Tebou, co jsme nafotily, mám velikou odezvu a Tvé fotografie mi udělali krásnou reklamu pro mé vysněné květinářství. Ráda bych s tebou spolupracovala i nadále. Těší mě, že jsi velice příjemná a to je také veliké plus při focení, člověk se pak uvolní a vše je tak nějak najednou přirozené. Děkuji, jsem vděčná za tvé krásné fotografie."

Blanka

"Petro, focení pod tvým vedením je hra, uvolnění, radost a těšení se na výsledek dokonale sladěné práce. Díky tobě jsem pochopila, že se může radovat ze svých fotek opravdu každý. Děkuji."

Eva

"Focení s Petrou = TVOŘENÍ, KRÁSA, ENERGIE.
Už je to rok, co jsem s Petrou strávila úžasné dopoledne v jarním sadu. Doteď se na fotky s radostí dívám a je mi jasné, že tehdy to byl den, kdy mi Petra pomohla ukázat svou vnitřní ženu navenek. Od té doby si úžívám každý den, kdy můžu svým vzhledem dotvářet svůj den a dělá mi to nesmírné potěšení. Děkuju Péťo. Máš velký dar!"

Jana s Péťou

"Ještě jednou moc děkujeme za nádherný den, který jsme si díky tobě mohly s Petruškou naprosto užít! Veselá a uvolněná atmosféra při které vznikla nádherná fota, nás doprovází ve vzpomínkách doteď. Jsi úžasná!"

Zorka

"Příjemně strávený čas, který velmi rychle ubíhal a výsledek je moc pěkný. S Petrou nikdo se nebojte fotit, pod jejím vedením a fotografickým uměním každý vypadá nádherně. Petro, ještě jednou díky."

Zuzka

"Focení s Péťou je moc příjemné i pro stydlivějšího člověka jako jsem já. Rychle jsem se uvolnila a fotky dopadly naprosto skvěle. Péťa vám totiž naslouchá a poradí, což je ta nejlepší kombinace. Moc děkuji a těším se na další návštěvu."

Eva

"Šla jsem na focení s nějakou matnou představou, co vlastně chci. Petra mi tu představu pomohla na místě doladit, tak se mi ulevilo. Celé focení mělo příjemný spád a já si to užila."